Všechny náramky JEWELS BY ROMI jsou ručně a s láskou vyráběné z přírodních materiálů s ohledem na kvalitu a prvotřídní design všech výrobků. Některé přírodní kameny jsou pro získání nevšedních barev dobarvovány, nebo pokovovány.

O všechny šperky je nutné správně pečovat a doporučujeme se řídit těmito body:

1. Vyhýbejte se kontaktu s chemikáliemi, vodou a potem:

Šperk JEWELS BY ROMI by neměl přijít do styku s chemikáliemi (například čistící prostředky, krémy, parfémy) a ani s potem. Pokovované prvky náramku by byly ohroženy změnou barvy či oxidací. Doporučujeme sundat si náramek i v případě používání aerosolů (deodoranty, laky na vlasy a krémy, či pěny na holení). Během plavání (v bazénech i moři) a dalších sportovních aktivit není vhodné nosit Vaše šperky. Také se vyhněte namočení náramku, aby nebyla ohrožena pružnost elastického vlákna/lana. 

2. Náramek pravidelně otírejte hadříkem:

Na čištění šperku JEWELS BY ROMI používejte měkký, suchý hadřík. Nepoužívejte hrubší látky, aby jste nepoškrábali jednotlivé korálky či celý šperk. Pokud budete o své šperky náležitě pečovat, stále budou vypadat krásně a jako nové.

3. Před spaním si sundejte Váš náramek:

Doporučujeme před spaním všechny šperky JEWELS BY ROMI sundávat a ukládat do sáčku z organzy. Také tím zabraňujete nepříjemnému otlačení, ke kterému by během spánku mohlo dojít. 

4. Nabijte své šperky energií

Též doporučujeme po zakoupení šperky JEWELS BY ROMI opláchnout pod tekoucí vodou a nechat je oschnout a nabít na parapetu či přímo venku na slunečním, či měsíčním světle. Záleží na druhu kamene. 

Kameny, které dodávají energii, ty vyzařují mužskou energii JANG (rozum, tvůrčí síly, průbojnost) - se dobíjí energií slunečních paprsků.

Kameny, které používáme pro pocit klidu a harmonie, vyladění, ty mají ženskou energii JIN (jemná síla, empatie) - se dobíjí energií měsíčního světla.

Děkujeme, že o své šperky JEWEL BY ROMI pečujete.