Způsob platby

Zvolte si sami platbu, která je pro vás nejpohodlnější. Následná faktura Vám bude zaslána emailem nebo předána při osobním převzetí.

1) Platba při převzetí zboží / dobírka
Při osobním odběru zboží zaplatíte hotově na místě. Při doručení zboží PPL můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. 

2) Platební kartou online (GoPay)
Pohodlný a bezpečný způsob bezhotovostní platby pomocí použití platebních karet. Transakce je provedena okamžitě a peníze jsou připsány na náš účet ještě tentýž den. Při realizaci platby využíváme bezpečnostní protokol 3-D secure, který snižuje riziko reklamací platebních transakcí ze strany uživatele. 

3) Převodem na účet
Zvolíte-li platbu bankovním převodem, automaticky Vám na e-mail zašleme pokyny k platbě a po připsání platby na náš účet zboží odešleme. (Zpravidla trvá připsání částky na náš účet 1-2 pracovní dny a po odeslání Vás informujeme emailem). Zboží expedujeme vždy až po připsání platby na náš účet. Po připsání platby na náš účet obdržíte na Váš e-mail daňový doklad a dojde k expedici zboží. Při platbě převodem na účet může být termín dodání ovlivněn termínem přijetí platby v bance.

Banka: Česká spořitelna, a.s
Číslo účtu: 852444023/0800

4) Hotově při osobním odběru
na  adrese: Medinská 393, Praha  - Klánovice

  

Online (GoPay): ZDARMA

Převodem na účet: ZDARMA

Osobní odběr na adrese: ZDARMA

V případě nejasností nám neváhejte zavolat na telefonní číslo: na tel: +420 737 215 611 nebo email: jewelsbyromi@gmail.com