Manžetový náramek s neopracovaným růženínem
search
  • Manžetový náramek s neopracovaným růženínem
  • Manžetový náramek s neopracovaným růženínem
  • Manžetový náramek s neopracovaným růženínem

Manžetový náramek s neopracovaným růženínem

590,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!


Překrásný manžetový náramek s velkým neopracovaným kamenem je velmi výjimečný, tak jako jeho nositelka, která chce být ve středu pozornosti. Je to překrásný kousek, který nás spojuje s přírodou.

Náramek se neroztahuje, navléknete jej na ruku přes hranu svého zápěstí.

Barva: Růžová
Kov: Zlato
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Náramek je vyroben z bižuterního kovu v barvě zlata.

Náramek se neroztahuje, navléknete jej na ruku přes hranu svého zápěstí.

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost kamene 4 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE RŮŽENÍN?

Růžový křemen je název používaný pro růžové vzorky minerálu křemene. Setkáte se s ním poměrně často a vyskytuje se ve velkém množství po celém světě. Růžová barva růženínu se připisuje mikroskopickým inkluzím růžové odrůdy minerálu dumortieritu. Růžové zbarvení tohoto specifického kamene může být často nestabilní a nepředvídatelné, protože může vyblednout působením tepla nebo světla. POZOR, růženín není vhodné vystavovat slunečním paprskům, neboť ztrácí svou typickou růžovou barvu.

 

 

KDE LZE RŮŽENÍN NALÉZT?

Růžový křemen se hojně vyskytuje na mnoha místech po celém světě. Hodně růženínu se dnes nachází v Severní Americe, Brazílii, Jižní Africe, Indii a na Madagaskaru. Mezi další zdroje růženínu patří Namibie, Mosambik a Srí Lanka.

 

 

ZAJÍMAVÁ FAKTA O RŮŽENÍNU

Název růženín pochází z řeckého slova "hyalos", což znamená sklo. Legenda říká, že krystal růženínu pochází z příběhu o krvi Afrodity, která obarvila bílý křemen, když se pořezala o trnitý keř, aby zachránila svou lásku Adonise před Areovou válkou. Ze soucitu prý Zeus přivedl Adonise z války zpět a dal pak růženínu význam, láska znovu zažehnutá nebo obnovená. V jiném řeckém příběhu Amor a Eros přinesli růženín lidem, aby zasévali lásku a naději.

 

 

MÁ RŮŽENÍN NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

Růženín je kamenem dobra, lásky a zdraví. Je to minerál, který čistí a otevírá srdce a podporuje lásku, sebelásku, přátelství a hluboké vnitřní pocity uzdravení a míru. Pomáhá najít lásku k sobě, hojí bolavé srdce a citová zklamání. O růženínu se také říká, že je to kámen, který uklidňuje a dodává jistotu a pomáhá utěšovat ve chvílích smutku a nejistoty. V našich současných vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Také se o něm říká, že je kamenem zamilovaných. Dá se říci, že tedy přivádí do života lásku a také nové vztahy. Předpokládá se také, že odvádí negativitu a zároveň chrání před škodlivinami z životního prostředí. Je to kámen velmi něžný a citlivý a vhodný pro každého, kdo cítí potřebu lásky.

Minerál Hematit

Doporučujeme