NÁRAMEK Z ACHÁTU S VISÍCÍ DRÚZOU
search
  • NÁRAMEK Z ACHÁTU S VISÍCÍ DRÚZOU
  • NÁRAMEK Z ACHÁTU S VISÍCÍ DRÚZOU
  • NÁRAMEK Z ACHÁTU S VISÍCÍ DRÚZOU

NÁRAMEK Z ACHÁTU S VISÍCÍ DRÚZOU

590,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

TYRKYSOVÉ POTĚŠENÍ Z ACHÁTU.

Barva: Tyrkysová
Kov: Zlato
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!


Překrásný a velmi jedinečný náramek se zavěšenou drúzou upoutá každého svou neuvěřitelnou barvou achátu. Je to velmi nádherný doplněk pro každou příležitost.

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost minerálů  1cm.  

Velikost drúzy 1,5 cm.

Velikost 15cm/16 cm.

Jak pečovat o náramky Jewels by Romi?

CO JE ACHÁT?

Acháty jsou polodrahokamy,které byly poprvé objeveny poblíž dnešní Sicílie. Název AGÁTY pochází od řeky Achates, dnes známé jako řeka Dirillo. Acháty byly poprvé objeveny v této řece mezi 4. a 3. stoletím př. n. l.

 

JAK VZNIKL ACHÁT?

Acháty vznikají přirozeně v horninách, když se prázdná kapsa zaplní mikrokrystaly a vytvoří soustředné pásy nebo jiné vzory. Když se duté dutiny a póry vyplní tekutinou koncentrovanou rozpuštěnými a suspendovanými molekulami křemene (známého jako oxid křemičitý), tekutina se velmi zkoncentruje a změní se v želatině podobnou látku. Molekuly oxidu křemičitého časem vytvoří miniaturní vláknité mikrokrystaly, které se přichytí ke stěnám dutiny. Barvy achátů se liší, protože uspořádání mikrokrystalů je ovlivněno změnami tlaku, teploty a obsahu minerálů během procesu vzniku.

 

LÉČIVÉ ÚČINKY ACHÁTU:

Předpokládá se, že achát čistí, podporuje vnitřní stabilitu, klid a působí na auru tím, že odstraňuje a transformuje negativitu, zlepšuje koncentraci a zlepšuje duševní funkce. Obecně se má za to, že nošení achátu dokáže uklidnit a zklidnit, léčit hněv nebo napětí a může navodit pocit jistoty a bezpečí.

Černý achát má schopnost zvýšit vůli svého majitele a pomáhá mu čelit problémům s odvahou. Vede nás k tomu najít řešení namísto hledání problémů a zahání myšlenky na vzdávání se. Pomáhá tedy dojít ke svým cílům.

Černý achát je univerzální kámen vhodný pro takřka všechny znamení.

Minerál Hematit