ZAPÍNACÍ ŘETÍZKOVÝ náramek s  růženínem
search
  • ZAPÍNACÍ ŘETÍZKOVÝ náramek s  růženínem
  • ZAPÍNACÍ ŘETÍZKOVÝ náramek s  růženínem
  • ZAPÍNACÍ ŘETÍZKOVÝ náramek s  růženínem
  • ZAPÍNACÍ ŘETÍZKOVÝ náramek s  růženínem

ZAPÍNACÍ ŘETÍZKOVÝ náramek s růženínem

380,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!


Velmi jemný, ale přesto nápaditý zapínací náramek s minerály. 

Náramek je dvojitý a zapíná se jednoduše na karabinku. 

Věřím, že si tento náramek opravdu zamilujete, je totiž jemným šperkem, kterého si každý všimne.

Barva: Růžová
Kov: Stříbro
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Velmi krásný, na karabinku zapínací náramek ze stříbrného bižuterního kovu, který je zdobený růženínem. 

Náramek je dvojitý, to znamená, že se dvakrát obtočí kolem zápěstí.

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Délka náramku je cca 34 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Rom

CO JE RŮŽENÍN?

Růžový křemen je název používaný pro růžové vzorky minerálu křemene. Setkáte se s ním poměrně často a vyskytuje se ve velkém množství po celém světě. Růžová barva růženínu se připisuje mikroskopickým inkluzím růžové odrůdy minerálu dumortieritu. Růžové zbarvení tohoto specifického kamene může být často nestabilní a nepředvídatelné, protože může vyblednout působením tepla nebo světla. POZOR, růženín není vhodné vystavovat slunečním paprskům, neboť ztrácí svou typickou růžovou barvu.

 

 

KDE LZE RŮŽENÍN NALÉZT?

Růžový křemen se hojně vyskytuje na mnoha místech po celém světě. Hodně růženínu se dnes nachází v Severní Americe, Brazílii, Jižní Africe, Indii a na Madagaskaru. Mezi další zdroje růženínu patří Namibie, Mosambik a Srí Lanka.

 

 

ZAJÍMAVÁ FAKTA O RŮŽENÍNU

Název růženín pochází z řeckého slova "hyalos", což znamená sklo. Legenda říká, že krystal růženínu pochází z příběhu o krvi Afrodity, která obarvila bílý křemen, když se pořezala o trnitý keř, aby zachránila svou lásku Adonise před Areovou válkou. Ze soucitu prý Zeus přivedl Adonise z války zpět a dal pak růženínu význam, láska znovu zažehnutá nebo obnovená. V jiném řeckém příběhu Amor a Eros přinesli růženín lidem, aby zasévali lásku a naději.

 

 

MÁ RŮŽENÍN NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

Růženín je kamenem dobra, lásky a zdraví. Je to minerál, který čistí a otevírá srdce a podporuje lásku, sebelásku, přátelství a hluboké vnitřní pocity uzdravení a míru. Pomáhá najít lásku k sobě, hojí bolavé srdce a citová zklamání. O růženínu se také říká, že je to kámen, který uklidňuje a dodává jistotu a pomáhá utěšovat ve chvílích smutku a nejistoty. V našich současných vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Také se o něm říká, že je kamenem zamilovaných. Dá se říci, že tedy přivádí do života lásku a také nové vztahy. Předpokládá se také, že odvádí negativitu a zároveň chrání před škodlivinami z životního prostředí. Je to kámen velmi něžný a citlivý a vhodný pro každého, kdo cítí potřebu lásky.

 

Minerál Hematit

Doporučujeme