NÁRAMEK s hvězdou z indického akrylu
search
  • NÁRAMEK s hvězdou z indického akrylu
  • NÁRAMEK s hvězdou z indického akrylu
  • NÁRAMEK s hvězdou z indického akrylu

NÁRAMEK s hvězdou z indického akrylu

490,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Věřím, že si šperky Jewels by Romi prostě zamilujete, jinak to totiž nejde!

Barva: Hnědá
Kov: Zlato
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

HVĚZDY...pro hvězdy...pro všechny ženy. AŤ ZÁŘÍ...⭐⭐⭐

Nová kolekce...tato s tygřím okem a fialovou hvězdou z indického akrylu...

- velikost minerálů 8 mm

- velikost náramku 15 cm nebo 16 cm

- uvedená cena je za 1ks náramku

Jak pečovat o náramky Jewels by Romi?

CO JE TO TYGŘÍ OKO?

Tygří kámen, známý spíše jako tygří oko, patří do skupiny metamorfovaných křemenných kamenů. Tygří oko, které je obvykle k vidění se svůdnými zlatými a hnědými odstíny, získává svůj nádherný vzhled díky růstu minerálu uvnitř sebe sama, který tvoří hranolová nebo jehlicovitá krystalová vlákna, jež se mění v různé druhy železa.

JAK VZNIKÁ TYGŘÍ OKO?

Tygří oko ve skutečnosti nevzniklo jako lesklý zlatý kámen. Nejprve vznikl modrý vláknitý minerál tvořený železem a sodíkem. Vzhledem k tomu, že Tygří oko je metamorfovaná hornina, začalo se přeměňovat a stalo se součástí rodiny křemenných hornin. Křemen se začal usazovat mezi vláknitými útvary Tygřího oka a poté se do něj prosákly stopy oxidu železitého, který v kameni vytvořil neuvěřitelné zlaté barvy. Zábavný fakt: Pokud je v kameni přítomno méně železa, zůstane ve skutečnosti modrý, místo aby se změnil do zlatavých odstínů!

MÁ TYGŘÍ OKO NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

Tygří oko je považováno za ochranný kámen a zároveň obnovuje rovnováhu v těle na všech úrovních. Také činí svého nositele sebevědomým, odvážným, a proto se tedy hodí do všech nových začátků. Podporuje seberealizaci a dodává sebedůvěry. Všeobecně se věří, že pomáhá při problémech se žaludkem a žlučníkem, Tygří oko je také známé pro svou schopnost poskytovat úlevu od bolesti při artritidě a celkových zánětech těla. Předpokládá se také, že Tygří oko je ideální a prospěšné pro ty, kteří se chtějí zlepšit ve své kariéře. Je to kámen přátelství a odvahy.

Minerál Hematit

Doporučujeme