NÁRAMEK Z JASPISU REGALITU
search
  • NÁRAMEK Z JASPISU REGALITU
  • NÁRAMEK Z JASPISU REGALITU
  • NÁRAMEK Z JASPISU REGALITU
  • NÁRAMEK Z JASPISU REGALITU

NÁRAMEK Z JASPISU REGALITU

490,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Překrásný náramek z regalitu, který je odrůdou jaspisu z mořských sedimentů. Tyto kameny jsou dobarvovány, aby vyhovovaly současným moderním trendům. Díky zabarvení naopak to jsou šperky, které vyniknou na každém zápěstí a při každé příležitosti.

Barva: Fialová
Kov: Rose Gold
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Překrásný náramek z jaspisu regalitu, který upoutá svou nádhernou fialovou barvou. Je doplněný kovovými komponenty v barvě rose gold. 

Je to trendy náramek, který je k nepřehlédnutí, obzvlášť pokud si vytvoříte set z několika náramků. 

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost minerálů je 8 mm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE JASPIS?

Jaspis je dobrou směsí křemene a/nebo chalcedonu a mnoha dalších minerálů. Vzniká z minerálního obsahu původních kamenných usazenin nebo popela. Je to neprůhledný kámen, jehož součástí je řada křemene. Jaspis je obvykle kámen, který má červenou, žlutohnědou nebo zelenou barvu. Červená barva (nejoblíbenější) je způsobena inkluzemi železa uvnitř kamene. Vzory uvnitř kamene mají tendenci vznikat během procesu konsolidace a mohou se měnit v závislosti na způsobu usazování minerálů.

 

 

ODKUD JASPIS POCHÁZÍ?

Jaspis se vyskytuje v různých oblastech po celém světě, nejčastěji se však nachází v Indii, Rusku, Egyptě, na Madagaskaru, v Austrálii a také v mnoha zemích Severní a Jižní Ameriky.

 

 

MÁ JASPIS NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

Jaspis je kámen, o kterém se říká, že vás podpoří v těžkých obdobích stresu, a je hojně používán jako kámen pro klid a celistvost. Má silné léčivé účinky, které poporují při uzdravování zejména zažívací a vylučovací soustavy, také hojí záněty v těle. Pohlcuje negativní energii a rovnoměrně vyrovnává jin a jang. Je to kámen, o němž se říká, že podporuje upřímnost zevnitř a dodává potřebnou odvahu k asertivnímu a aktivnímu řešení problémů. Dokáže zbavit se nočních můr a podporuje klidný spánek. Jaspis má rovněž pomáhat při organizaci a podněcuje představivost k přeměně myšlenek ve fyzické činy.

Minerál Hematit

Doporučujeme