Náramek se srdcem z hematitu
search
  • Náramek se srdcem z hematitu
  • Náramek se srdcem z hematitu
  • Náramek se srdcem z hematitu

Náramek se srdcem z hematitu

490,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný elegantní náramek s přívěškem srdce zdobí zápěstí každé ženy a navíc symbol srdce přináší lásku sobě a kolem nás. 

Věřím, že si tento náramek zamilujete :) 

Barva: Šedá
Kov: Stříbro
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte krásný elegantní náramek, který upozorní svým závěsným srdcem z kamene. Je to velmi krásný náramek, který  můžete kombinovat s ostatními náramky ze minerálů i ve stejném designu. Prostě si vyberte, co se Vám líbí. 

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost minerálů 8 mm.

Velikost srdce 2 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE HEMATIT?

Je to klencový minerál. Název hematit je řeckého původu, haĩma – krev. Starší český dříve používaný název je krevel. Jedná se o rudu železa s obsahem až 70 %. Hematit se též používá jako jemnozrně mletý, nebo jemně mletý jako barvivo (rudka) nebo lešticí prášek a také se hojně používá ve výrobě šperků.

 

KDE LZE HEMATIT NAJÍT?

Nejčastěji v zrnitých i celistvých, paprsčitě vláknitých až zemitých agregátech, složený z oválných útvarů velikosti hrachu až máku. Méně často v hrubě krystalických agregátech. Krystaly jsou vzácné, mají tvar šupinek, tabulek, romboedrů. Hematit je hojný minerál. Způsobuje červené zabarvení půdy. Naleziště hematitů jsou v Česku, Slovensku, Švédsku, Ukrajině, Rusku, Brazílii, Austrálii, Číně.

 

JAKÉ MÁ ÚČÍNKY?

Hematit je prostě čistá elegance a nádhera. Býval považován za kámen černokněžníků.
Hematit je považován za kámen uzemnění, ochrany a stálosti. Také uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha - jing a jang. Mobilizuje skryté síly. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. V Egyptě se nosil jako amulet ochraňující pevné zdraví.

Minerál Hematit

Doporučujeme