Náramek se srdcem z obsidiánu
search
  • Náramek se srdcem z obsidiánu
  • Náramek se srdcem z obsidiánu
  • Náramek se srdcem z obsidiánu

Náramek se srdcem z obsidiánu

490,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný elegantní náramek s přívěškem srdce zdobí zápěstí každé ženy a navíc symbol srdce přináší lásku sobě a kolem nás. 

Věřím, že si tento náramek zamilujete :) 

Barva: Černá
Kov: Stříbro
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte krásný elegantní náramek, který upozorní svým závěsným srdcem z kamene. Je to velmi krásný náramek, který  můžete kombinovat s ostatními náramky ze minerálů i ve stejném designu. Prostě si vyberte, co se Vám líbí. 

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost minerálů 8 mm.

Velikost srdce 2 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE ČERNÝ OBSIDIÁN?

Černý obsidián lze snadno přirovnat k achátu. Má podobné rysy chalcedonu, jediný rozdíl mezi oběma kameny je ve formě pásů, které se v každém z nich nacházejí. Obsidián má obvykle černé a bílé rovnoběžné pruhy, zatímco achát má uvnitř každého kamene různobarevné zakřivené barevné pruhy...

 

 

JAK VZNIKÁ ČERNÝ OBSIDIÁN?

Zatímco většina kamenů, se kterými se dnes setkáváme, vzniká v zemské kůře, černý obsidián ve skutečnosti vzniká v magmatické hornině a je považován za mikrokrystalickou křemennou horninu. Když se oxid křemičitý usazuje v dutinách vulkanických plynů, začíná se tvořit černý obsidián. Černý obsidián může vznikat také v jeskyních, jiných typech skalního podloží, vápencích nebo dokonce na zemském povrchu prostřednictvím pramenité nebo podzemní vody. Všude tam, kde proudí podzemní voda s obsahem minerálů, můžete obsidián najít.

 

 

MÁ ČERNÝ OBSIDIÁN NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

I když se černý obsidián hodně používá na kuchyňské desky, říká se, že kámen černý obsidián se také hojně používá ve spojení s vyrovnáváním vašich vnitřních energií. Předpokládá se také, že tento konkrétní kámen pomáhá zmírnit příznaky bolesti hlavy a zároveň je prospěšný pro zuby, kosti, kostní dřeň a poruchy krve.

Minerál Hematit

Doporučujeme