Náramek se srdcem z opalitu
search
  • Náramek se srdcem z opalitu
  • Náramek se srdcem z opalitu
  • Náramek se srdcem z opalitu

Náramek se srdcem z opalitu

490,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný elegantní náramek s přívěškem srdce zdobí zápěstí každé ženy a navíc symbol srdce přináší lásku sobě a kolem nás. 

Věřím, že si tento náramek zamilujete :) 

Barva: Modrá
Kov: Stříbro
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte krásný elegantní náramek, který upozorní svým závěsným srdcem z kamene. Je to velmi krásný náramek, který  můžete kombinovat s ostatními náramky ze minerálů i ve stejném designu. Prostě si vyberte, co se Vám líbí. 

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost minerálů 8 mm.

Velikost srdce 2 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE OPALIT A JAK VZNIKÁ?

Opalit není minerál, ale sklo. Nevznikl přírodní cestou. Jedná se o  opalescentní sklo, podobné „mléčnému sklu“, které bylo poprvé vyrobeno v 16. století v Benátkách a v 50. a 60. letech 20. století si rychle získalo oblibu na celém světě. Stejně jako „mléčné sklo“ se syntetický opalit vyrábí smícháním různých příměsí, jako je oxid titaničitý, popel z kostí nebo dokonce kyanid, s roztaveným sklem.

 

MÁ OPALIT NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

Opalit je díky své barvě kámen klidu a pomáhá transformovat vše, co je třeba k tomu, abychom žili svůj život sebevědomě a podle vlastních pravidel. Používá se i jako talisman při porodu. Opalit přináší důvěru, odvahu v nové činy a skutky. Svou barvou působí proti depresi, tlumí agresivní chování a dodává sebedůvěru. Podporuje zdravou sexualitu. Má velmi jemnou energii, je vhodný pro meditaci. Pomáhá obchodníkům jako talisman při podnikání a shromažďování peněz, stále ho mají u sebe po kapsách. Slouží jako talisman pro hromadění finanční hojnosti.

Minerál Hematit

Doporučujeme