Náramek z oblázků se srdcem z aventurínu
search
  • Náramek z oblázků se srdcem z aventurínu
  • Náramek z oblázků se srdcem z aventurínu
  • Náramek z oblázků se srdcem z aventurínu

Náramek z oblázků se srdcem z aventurínu

460,- Kč

Není daň

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný elegantní náramek s přívěškem srdce zdobí zápěstí každé ženy a navíc symbol srdce přináší lásku sobě a kolem nás. 

Věřím, že si tento náramek zamilujete :) 

Barva: Zelená
Kov: Stříbro
Velikost náramku: 15 cm
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte krásný elegantní náramek, který upozorní svým závěsným srdcem z kamene. Je to velmi krásný náramek, který  můžete kombinovat s ostatními náramky ze minerálů i ve stejném designu. Prostě si vyberte, co se Vám líbí. 

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost minerálů 8 mm.

Velikost srdce 2 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE AVENTURÍN?

Aventurín je forma křemene, která se vyznačuje svou průsvitností a přítomností šupinek nerostných uzavřenin, které mnohdy způsobují třpytivě lesklý vzhled minerálu. Nejběžnější barvou aventurínu je barva tyrkysová, ale může se vyskytovat v ostatních barvách – jako v oranžové, modré, hnědé, žluté nebo šedé. Původ názvu avanturín se odvozuje z italského a ventura, což znamená náhodně. Jedná se o odkaz na šťastný a náhodný objev avanturínového na začátku 18. století. Aventurín se nejvíce používá jako stavební kámen k okrasným terénním úpravám v zahradách, nebo jako dekorace do akvárií a ve šperkařství.

 

KDE SE AVENTURÍN NACHÁZÍ?

Většina zelených a modrozelených avanturinů pochází z Indie, kde se jeho zpracováním zabývá mnoho řemeslníků. Smetanově bílé, šedé a oranžové nerosty se nacházejí v Chile, Španělsku a Rusku.

 

LÉČIVÉ ÚČINKY AVENTURÍNU:

Avanturín je univerzálním minerálem a je ho krásně zelená barva nás spojuje s harmonickou silou přírody. Otevírá nám srdce a ovlivňuje naše psyché tím, že rozpouští všechny chmury a negativní myšlenky. Přináší nám štěstí a přátelství. Také pomáhá nám ustát všechny strasti v životě, je to minerál osobního růstu.

Minerál Hematit

Doporučujeme