Stahovací řetízkový náramek s bílou perlou
search
  • Stahovací řetízkový náramek s bílou perlou
  • Stahovací řetízkový náramek s bílou perlou
  • Stahovací řetízkový náramek s bílou perlou
  • Stahovací řetízkový náramek s bílou perlou

Stahovací řetízkový náramek s bílou perlou

450,- Kč

Není daň

Chcete být vyjímečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný jemný stahovací bižu řetízek v barvě zlata s bílou říční perlou. 

Řetízek se stáhne díky kolečku, které má uvnitř ze silikon a tak se pohybuje po řetízku a stáhnete si jej podle Vaší potřeby.

Barva: Bílá
Kov: Zlato
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte velmi pěkný náramek pro jedinečné chvíle. Je to velmi elegantní kousek, který nikdo jen tak nepřehlédne a ve kterém se každá žena bude cítit ženou.


Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost perly 1 cm.Jak pečovat o náramky Jewels by Romi?

CO JSOU TO ŘÍČNÍ PERLY?

Perla je malý lesklý kulovitý předmět vzniklý uvnitř mořské ústřice nebo-li perlorodky. Stejně jako perlorodky jsou i perly tvořeny vrstvami uhličitanu vápenatého. Ideální perly jsou dokonale kulaté a hladké, většina přírodních perel však vzniká v různých nepravidelných tvarech a barvách (barokní perly). Perly jsou ceněné především ve šperkařství. Perly vznikají tak, že do schránky mlže vnikne cizí tělísko – např. zrnko písku. To vyvolá obrannou reakci, která začne vylučovat perleťovou hmotu usazující se na cizím tělese. V jedné schránce může růst jen  jedna perla. Přírodní perly jsou velmi vzácné a více či méně žádané v závislosti na množství, kvalitě a tvaru perleťové hmoty.

KDE LZE PERLY ŘÍČNÍ NAJÍT?

Nejčastěji se ve šperkařství používají perly z chovů. Tyto perly vznikají podobně jako perly přírodní s tím rozdílem, že cizí tělísko je do schránky zavedeno úmyslně. Doba růstu perly se pohybuje od jednoho roku do několika let. K hlavním oblastem chovu perel patří Čína, Japonsko, Tahiti a Vietnam.

JAKÉ MAJÍ ÚČINKY?

Perla je překrásný drahokam, který je opředen od pradávna různými legendami. Perly jsou symbolem krásy, dokonalosti a čistoty. Jako duchovní symbol najdete perlu snad v každém náboženství. Perla je prostě ztělesněním moci, štěstí a také moudrosti a jsou odrazem čisté duše. Bývá jim také často přisuzována magická moc i léčivá síla. Názor na to, co perly přinášejí, se mezi lidmi sice různí, všichni se však shodnou na tom, že pokud perlu darujete, obdarované osobě budou po celou dobu přinášet štěstí.

Minerál Hematit

Doporučujeme