Stahovací řetízkový náramek s drúzou
search
  • Stahovací řetízkový náramek s drúzou
  • Stahovací řetízkový náramek s drúzou
  • Stahovací řetízkový náramek s drúzou

Stahovací řetízkový náramek s drúzou

590,- Kč

Není daň

Chcete být vyjímečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný jemný stahovací bižu řetízek v barvě zlata s výraznou drúzou v barvě zelené. 

Řetízek se stáhne díky kolečku, které má uvnitř silikon a tak se pohybuje po řetízku a stáhnete si jej podle Vašeho zápěstí.

Barva: Tyrkysová
Kov: Zlato
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte velmi pěkný náramek, který upozorní plátkem drúzy. Je to velmi elegantní kousek, který nikdo jen tak nepřehlédne a ve kterém se každá žena bude cítit jedinečně.

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost drúzy 2,5 - 3 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi?

CO JE AVENTURÍN?
Aventurín je forma křemene, která se vyznačuje svou průsvitností a přítomností šupinek nerostných uzavřenin, které mnohdy způsobují třpytivě lesklý vzhled minerálu. Nejběžnější barvou aventurínu je barva tyrkysová, ale může se vyskytovat v ostatních barvách – jako v oranžové, modré, hnědé, žluté nebo šedé. Původ názvu avanturín se odvozuje z italského a ventura, což znamená náhodně. Jedná se o odkaz na šťastný a náhodný objev avanturínového na začátku 18. století. Aventurín se nejvíce používá jako stavební kámen k okrasným terénním úpravám v zahradách, nebo jako dekorace do akvárií a ve šperkařství.

KDE SE AVENTURÍN NACHÁZÍ?
Většina zelených a modrozelených avanturinů pochází z Indie, kde se jeho zpracováním zabývá mnoho řemeslníků. Smetanově bílé, šedé a oranžové nerosty se nacházejí v Chile, Španělsku a Rusku.

LÉČIVÉ ÚČINKY AVENTURÍNU:
Avanturín je univerzálním minerálem a je ho krásně zelená barva nás spojuje s harmonickou silou přírody. Otevírá nám srdce a ovlivňuje naše psyché tím, že rozpouští všechny chmury a negativní myšlenky. Přináší nám štěstí a přátelství. Také pomáhá nám ustát všechny strasti v životě, je to minerál osobního růstu.

Minerál Hematit

Doporučujeme