Stahovací řetízkový náramek s křišťálem
search
  • Stahovací řetízkový náramek s křišťálem
  • Stahovací řetízkový náramek s křišťálem
  • Stahovací řetízkový náramek s křišťálem
  • Stahovací řetízkový náramek s křišťálem

Stahovací řetízkový náramek s křišťálem

450,- Kč

Není daň

Chcete být vyjímečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Krásný jemný stahovací bižu řetízek v barvě zlata s bílým křišťálem. 

Řetízek se stáhne díky kolečku, které má uvnitř silikon a tak se pohybuje po řetízku a stáhnete si jej podle Vašeho zápěstí.

Barva: Bílá
Kov: Zlato
Počet Poslední kusy skladem

Chcete být výjimečná?

Noste šperky Jewels by Romi!

Právě si prohlížíte velmi pěkný náramek, který upozorní matným křištálem. Je to velmi elegantní kousek, který nikdo jen tak nepřehlédne a ve kterém se každá žena bude cítit jedinečně.

Uvedená cena je za 1ks náramku.

Velikost drúzy 2 cm.

Každý minerál má trochu odlišný vzhled, tvar i barvu. 


Jak pečovat o náramky Jewels by Romi

CO JE KŘÍŠŤÁL A JAK VZNIKÁ?

Křišťál je drahokamová odrůda křemene. Bývá čirý, skelně lesklý, průsvitný až zcela průhledný a občas přechází do mléčného křemene. Stěny krystalů mohou být u některých kamenů jemně příčně rýhované. Vzniká jako většina křemičitanů vykrystalizováním z magmatu. Křišťál je hojně využívaným kamenem ve šperkařství, v laserové technice a radiotechnice, pro výrobu optických přístrojů a ve sklářském průmyslu. Je oblíbený jako sbírkový kámen.

 

KDE SE KŘIŠŤÁL NACHÁZÍ?

Krásné krystaly křišťálů pochází především z Brazílie, Ruska, Himalají a dalších světových nalezišť. Pěkné křišťály se však nachází i u nás v České republice.

 

MÁ KŘIŠŤÁL NĚJAKÉ LÉČIVÉ ÚČINKY?

Křišťál je kamenem symbolizujícím čistotu, světla a nekonečnosti. Zároveň čistí auru, odstraňuje blokády a nesoulady duše. V magické rovině odporuje všem protikladům – zlu, negativní energii, černé magii a věčné tmě. Přispívá k vlastnímu sebezdokonalování a je to velmi vhodný kámen pro meditaci. Pročišťuje tělesně i duševně. Jedná se o nejsilnější zesilovač energie naší planety. Jeho blahodárné účinky jsou po tisíciletí vyhlášené. Poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem nás.

Minerál Hematit

Doporučujeme